Hakkımda

Turgay GEZİCİ

Turgay GEZİCİ

1977 İstanbul doğumluyum. Evli ve 2 çocuk babasıyım. Web Tasarım ve Bilişim Danışmanlığı yapmaktayım. Uzun yıllardır ilgi duyduğum Kişisel Gelişim alanında birçok seminere katıldım ve konuyla ilgili çeşitli yayınları takip ediyorum.

Öğrenmenin zamanı ve mekanı yoktur ilkesiyle hareket ederek sürekli öğrenme, anlama ve bunu paylaşabilecek şekilde ifade etmeyi kendime ilke olarak belirledim. Kendi birikimlerim sonucu farklı bir bakış açısı getirmek ve yazılmamış olanı kaleme almayı hedefliyorum. İlginize teşekkürler.

Bilincalti.com’un doğuş hikayesi ise;

Olumsuz durumlara bakış açımızı değiştirerek olumlu sonuçlar alabilmemize güzel bir örnektir. Uzun yıllardır okuduğum kitaplar ve gözlemlerim doğrultusunda benim de yazmak isteğim iyice perçinlenmişti. Bu şekilde yazmayı düşündüğüm konularla ilgili notlar almaya başladım fakat bunları kaleme almayı belirsizlik ve işlerimin yoğunluğu nedeniyle sürekli erteliyordum.

Yakın bir zamanda geçirdiğim ameliyat sonrası yürüyecek halde değildim. “Ne zaman iyileşeceğim, Ne zaman ayağa kalkıp normal hayatıma devam edeceğim” diye kendimi yıpratmak yerine, yapılacak en doğru işin bu projeyi hayata geçirmek olduğuna karar verdim.

Başımıza gelen olumsuz olayların etkisi ile karamsarlığa kapılmak ve çevremizdekilerin de bu şekilde düşündüğünü görerek kendimizi haklı sanmak düştüğümüz yanılgıların en büyüğüdür. Her problemin kendinizi yenilemek adına karşınıza çıkan bir sınav olduğunu düşünmeye çalışın.

Çünkü bu böyle…

Destek veren herkese teşekkür ederim.

t.gezici

Her şey küçük bir dokunuşla başlar.Emeğe saygı duyduğunuz ve desteklediğiniz için teşekkürler.

Comments are closed